O firmie

Szanowni Państwo,
 

jesteśmy firmą działającą w kooperacji z międzynarodowymi partnerami. Zajmujemy się doradztwem, planowaniem oraz sprzedażą maszyn, urządzeń oraz kompletnych linii. Nasza działalność obejmuje również wsparcie dla firm zagranicznych, które planują i realizują inwestycje oraz kooperacje handlowe na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Intensywnie współpracujemy z branżą piwowarską, napojów i soków, mięsną, mleczarską i tłuszczową, elektrotechniczną oraz tworzyw sztucznych.

Wiemy jak ważne jest dla naszych klientów zdobywanie rynku, wdrażanie nowych technologii i wprowadzanie nowych produktów i wdrażanie nowych technologii. W trudnych procesach pomagamy uniknąć pomyłek. Mamy wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata inwestycji w Polsce i za granicą, działamy metodycznie i skutecznie. Oferujemy postęp w miejsce rozwiązań tradycyjnych, innowacje w miejsce utartych schematów, najwyższe zaangażowanie zamiast przeciętności. Klienci i ich specjalne potrzeby są punktem wyjścia w naszej działalności. Podejmując współprace z inwestorami Euro-PAN dba o to, aby ich wysiłek włożony w budowę, rozbudowę czy modernizację działalności został uwieńczony sukcesem.

Filozofią naszej firmy jest realizowanie przyjętego założenia: finansowanie, projektowanie, produkcja - czyli wszystko czego dobry inwestor potrzebuje. Dbałość o interesy naszych klientów obejmuje szeroki zakres usług. W naszym biurze doświadczeni specjaliści opracowują indywidualne projekty projekty i oferty handlowe, dostosowane do Państwa potrzeb. Zajmujemy się również serwisem i częściami zamiennymi.

Wielu producentów w Polsce oraz inwestorów zagranicznych zaufało firmie Euro-PAN oraz jej dostawcom, powierzając przeprowadzenie inwestycji w swoich zakładach.

Wszystkim, którzy korzystają z naszej pomocy, zapewniamy stałą i rzetelną współpracę w przeprowadzaniu inwestycji, której zwieńczeniem jest sukces klienta. Chcemy pomagać w osiągnięciu sukcesu na rynku. Zapraszamy do współpracy. Im lepiej poznamy Państwa życzenia, tym szybciej zaoferujemy precyzyjne rozwiązanie, odpowiednie do wymagań. Będzie nam miło, jeżeli nawiążą Państwo z nami kontakt.

Prezes
Mieczysław Pankiewicz