Kariera

Jesteśmy firmą działającą w kooperacji z międzynarodowymi partnerami. Zajmujemy się doradztwem, planowaniem oraz sprzedażą maszyn, urządzeń oraz kompletnych linii dla przemysłu spożywczego.
Intensywnie współpracujemy z branżą piwowarską, napojów i soków, mięsną, mleczarską oraz tłuszczową.
W związku z dalszym intensywnym rozwojem naszej działalności poszukujemy osoby na stanowiska:

Doradca Techniczny-Handlowiec

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie stosowanych rozwiązań technicznych i technologicznych
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami, promocja firmy i produktów
  • Realizacji zadań sprzedażowych

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe (mogą być studenci ostatniego roku studiów)
  • Doświadczenie w doradztwie technicznym w branży dóbr inwestycyjnych dla przemysłu spożywczego
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i znajomość standardów obsługi klienta
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. "B"
  • Sumienność i pracowitość, samodzielność, inicjatywa, wytrwałość, obowiązkowość
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie (w bezpośrednim kontakcie w Klientem)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność współpracy z ludźmi

Specjalista ds. części zamiennych i serwisu

  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem wymaganych w imporcie/sprzedaży dokumentów oraz realizacji płatności
  • Obsługa posprzedażna kontraktów: gwarancyjna i pogwarancyjna
  • Organizacja i nadzór nad interwencjami serwisu fabrycznego zagranicznych dostawców
  • Codzienny kontakt telefoniczny lub mailowy z dostawcami zagranicznymi
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i efektywnego zarządzania czasem

  • Doświadczenie w sprzedaży części zamiennych w imporcie dla zakładów przemysłu spożywczego
  • Znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowych zespołach doradców
  • Ciekawą i stabilną pracę
  • Szkolenia
  • Stanowisko pracy wyposażone w niezbędne narzędzia
  • Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego

Prosimy o przesłanie aplikacji (życiorys, list motywacyjny ze zdjęciem) na adres:

Euro-PAN Sp. z o.o., ul.Puławska 111A lok.97, 02-707 Warszawa
e-mail: m.pankiewicz@euro-pan.pl

W zgłoszeniach prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U.133 Poz.883)"